مدیریت رسانه

منتشر شده در مدیریت های گروه . بازدید: 840

امام خامنه ای: هنر قله فتح نشده انقلاب ماست.

امروز مهمترین ابزار جنگ بین قدرت ها در دنیا رسانه است و امروز حتی قدرت های بزرگ هم با رسانه‌ها دارند کار میکنند. امروز تأثیر رسانه‌ها و تلویزیون ها و هنرها و این شبکه‌های عظیم اطلاع‌ رسانىِ اینترنتی و... از سلاح و از موشک و از بمب اتم بیشتر است. امروز دنیا، یک چنین دنیایی است. روز به‌ روز هم دارند این میدان را گسترش میدهند. امروز آرایش رسانه‌ایی و فرهنگی که در مقابل جمهوری اسلامی قرار دارد، بسیار آرایش پیچیده، متنوع، متکثر، کارآمد و فنی و پیشرفته است. ببینید برای این رادیوها و تلویزیونها و این شبکه‌های اطلاع‌ رسانی که هدفشان کشور ماست، چقدر سرمایه‌ گذاری شده است.

امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسانها را القاء میکنند و تعیین‌ کننده هستند. رسانه‌ها میتوانند در بهبود وضعیت زندگی انسان مؤثر باشند؛ میتوانند در گسترش صلح و امنیت جهانی مؤثر باشند؛ میتوانند در ارتقای اخلاق و معنویت در میان انسانها مؤثر باشند و میتوانند انسانها را خوشبخت‌تر کنند؛ متقابلاً میتوانند وسیله‌ی برافروختن جنگهای خانمان‌ سوز باشند؛ میتوانند عادات و آداب و رفتارهای مضر را در میان مردم رایج کنند؛ میتوانند ملتهایی را از هویت انسانی خودشان و هویت ملیشان تهی کنند و میتوانند احساس تبعیض را در انسانها زنده کنند. رسانه‌ها امروز نقش‌شان خیلی زیاد است. اگر در سطح بین‌المللی مدیریت و برنامه‌سازی رسانه‌ای بر اساس معیارهای اخلاق، فضیلت، برابری و تکیه‌ی بر مفاهیم واقعی انسانی باشد، ملتها سود خواهند برد. اگر رسانه‌ها برنامه‌سازی و مدیریتشان بر اساس منافع کمپانی های اقتصادی، ثروتمندان بین‌ المللی، قدرتمندان تمامیت‌ خواه و انحصار طلب باشد، یقیناً بشر زیان خواهد کرد.

از این رو گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم بر آن شد تیم رسانه ای خود را به صورت تخصصی آموزش دهد و پا به این عرصه عظیم گذارد. هدف تیم رسانه ای گروه ترویج روحیه ی انقلابی گری، صدور انقلاب، نمایش چهره ی واقعی شیعیان امام علی علیه السلام، وحدت میان مسلمانان، روشنگری و نمایش ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی مناطق محروم می باشد که با عنایت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها به این هدف به زودی دست خواهد یافت.

Tags: mrjg.ir mrjg گروه جهادی محمد رسول الله (ص) گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم مدیریت رسانه

دفاتر استانی گروه

 ارتباط حضوری با مسئولین گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم نقشه ایران

 با مراجعه به دفاتر شبکه استانی گروه

مشاهده لیست مسئولین شبکه استانی