مدیریت اقتصادی

منتشر شده در مدیریت اقتصادی . بازدید: 1342

امام خامنه ای: امروز عرصه‌ی اقتصاد، به‌خاطر سیاستهای خصمانه‌ی آمریکا، یک عرصه‌ی کارزار است، یک عرصه‌ی جنگ است، جنگی از نوع خاص. در این عرصه‌ی کارزار، هر کسی بتواند به نفع کشور تلاش کند، جهاد کرده است. امروز هر کسی بتواند به اقتصاد کشور کمک بکند، یک حرکت جهادی انجام داده است. این جهاد است؛ البتّه جهادی است که ابزار خودش را دارد، شیوه‌های مخصوص خود را دارد، باید این جهاد را همه با تدبیر مخصوص خود و سلاح مخصوص خود انجام بدهند.(۱/۱/۹۴)

حضرت امام خامنه ای با توجه به نیاز فعلی کشور و همچنین دوراندیشی و ژرف نگری نسبت به تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ و تبدیل ایران به قدرت اول منطقه و رسیدن به تمدن اسلامی چند سالیست که کلیدوازه های مهمی نظیر: "قدرت درونی نظام، ساخت درونی، ظرفیت درونی، اقتصاد مقاومتی، درون زا بودن و…." را مطرح کرده اند که توجه تمامی صاحب نظران عرصه اقتصاد را به خود جلب کرده است و هرکسی وظیفه دارد در حد و توان خود هم در عرصه فرهنگ سازی و حمایت از تولید داخل و هم در میدان عمل با روحیه جهادی فعالیت نماید از این رو گروه جهادی محمد رسول الله (ص) چند سالیست فعالیت های اقتصادی خود را شروع کرده و با هدف ورود و  حمایت از تولید ملی با کیفیت و تلاش در راستای فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی در حال انجام تکلیف می باشد؛ امیدواریم با عمل به فرمایشات مقام عظمای ولایت و انجام فعالیت های جهادی در عرصه جنگ اقتصادی این حربه را نیز از دشمنان قسم خورده این مرز و بوم بستانیم حال توقع این است که پس از این همه تاکید معظم له و ضرورت ورود به این عرصه بسیجیان علمدار عرصه جهاد اقتصادی باشند... .

Tags: مدیریت اقتصادی economic management mrjg.ir mrjg گروه جهادی محمد رسول الله (ص) گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم

دفاتر استانی گروه

 ارتباط حضوری با مسئولین گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم نقشه ایران

 با مراجعه به دفاتر شبکه استانی گروه

مشاهده لیست مسئولین شبکه استانی