مدیریت سایبری

منتشر شده در مدیریت فضای مجازی . بازدید: 1307

" والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا " به وعده خداوند، هرکس در راه خدا جهاد کند خداوند او را هدایت خواهد کرد و مسیر را بر او نشان خواهد داد. (قرآن کریم)

امام خامنه ای: فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد.

مدیریت فضای مجازی گروه جهادی محمد رسول الله (ص) آرمان و هدف خود را در راستای انتشار و تثبیت محتوای جهادی در فضای مجازی قرار داده است. جهت تحقق این آرمانها پس از شناسایی و ارزیابی عرصه های حضور تعیین، اهداف مشخص و طبق برنامه ریزی، جهاد در راه خدا در فضای مجازی آغاز گردیده است که بدین شرح می باشد:

  • پایگاه رسمی اطلاع رسانی گروه جهادی محمد رسول الله(ص) که با سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی راه اندازی شده و با هدف اشاعه فرهنگ و باور جهادی و انقلابی در سراسر جهان، ارتباط با مخاطبین، ارتباط با منابع انسانی گروه و همچنین انتشار تولیدات رسانه ای گروه.
  • بخش شبکه های اجتماعی با هدف مدیریت شبکه اختصاصی سنگر ( شبکه اجتماعی اختصاصی جهادگران گروه ) و ساخت گروه در شبکه های اجتماعی دیگر همچون شبکه اجتماعی ایرانی افسران، بیسفون و فانوس؛ در راستای تداوم ارتباط و پایداری روحیه جهادی در بین جهادگران گروه جهادی محمد رسول الله، و فراگیر نمودن این باور در بین جوانان در بستر شبکه های اجتماعی.
  • خبرگزاری گروه جهت انتشار اخبار و اطلاعات موصق گروه جهادی محمد رسول الله، در وبسایت گروه و سایر خبرگزاری های مطرح نظیر خبرگزاری دانشجو و روزنامه جوان و ... .
  • بخش مدیریت وبسایت ها و وبلاگ های شخصی جهادگران گروه به منظور حمایت و افزایش توانمندی تخصصی و انتشار تولیدات رسانه ایی جهادگران بصورت منسجم.
  • بخش وبسایت های رسانه ای با هدف انتشار تولیدات مدیریت رسانه در وبسایت گروه و سایر وبسایت های فعال در زمینه رسانه پیرامون جهادگران، اردوهای جهادی و مناطق محروم.
  • ایجاد پل و بستر ارتباطی لازم جهت ارتباط با جامعه جهانی در راستای رساندن پیام انقلاب به جهانیان.

Tags: mrjg.ir گروه جهادی محمد رسول الله (ص) گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم cyber management مدیریت سایبری فضای مجازی مدیریت فضای مجازی

دفاتر استانی گروه

 ارتباط حضوری با مسئولین گروه جهادی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم نقشه ایران

 با مراجعه به دفاتر شبکه استانی گروه

مشاهده لیست مسئولین شبکه استانی